Het belangrijkste is natuurlijk dat je een mooie kleur krijgt, dat je haar tijdens het kleuren gezonder wordt is mooi meegenomen. lees meer
Heeft u wel eens jeuk of een allergische reactie op de synthetische haarverf? Bent u nog bezig of heft u net chemo/bestraling gehad? Hebt u andere haar en/of hoofdhuid problemen?
Wilt u deze schadelijke en synthetische stoffen niet meer in uw haarverf en verzorgingsproducten? Dan biedt Bewust Astrid een gezond alternatief.
Als kapper met natuurgeneeskundige ervaring gaan jullie samen bekijken wat natuurlijke producten voor u kunnen betekenen.
Bewust Astrid werkt met 100% plantaardige haarkleuringen en haarverzorgings/stylings producten van Oliebe met een BDIH (eco)keurmerk, Nook is een ander merk waar Bewust Astrid mee werkt, wat ook eco geïnspireerd is (zo natuurlijk mogelijk).
Verven doet Bewust Astrid met Be Hair, dat is een 12 minuten verf zonder ammonia en pdd, en bevat keratine en collageen om het haar te beschermen. Tevens is er een mogelijkheid om liggend uw haar te laten wassen. Dit is geschikt bij nekklachten, ideaal voor lang haar en uitspoelen van een kleuring en heel ontspannend tijdens het wassen.
Voor alle behandelingen bespreek jij samen met Bewust Astrid wat uw wens is, wat de mogelijkheden zijn en wat het beste bij uw persoonlijkheid past.
Het is voor Bewust Astrid vanzelfsprekend om gebruik te maken van biologische koffie en thee, en zij maakt gebruik van ledverlichting en zonnepanelen.
Wilt u deze natuurlijke behandeling eens beleven? Dan bent u bij Bewust Astrid van harte welkom. Bewust Astrid werkt uitsluitend op afspraak, hiervoor kunt u contact opnemen via de contactgegevens.
Bij Bewust Astrid kunt u ook terecht voor workshops om zelf producten te maken zoals:
- Zeep
- Creme's
- Tandpasta
- Gerechten
Voor meer informatie over de mogelijkheden en de prijzen, verwijs ik u graag door naar de website. U kunt contact opnemen via de contactgegevens.